גם בפייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב, כבר ביקרתם?

מה זה אימון

אימון אישי – כי אנחנו מסוגלים ליותר.

דמיינו את עצמכם בבית חלומות. וילה מפוארת, עם מכונית יוקרה בחנייה. אתם חושבים שתהיו מאושרים? דמיינו שקיבלתם קידום בעבודה – כמה זמן יחלוף עד שימי ראשון בבוקר יכניסו אתכם לדכאון?

תתפלאו, אבל איכות החיים שלנו לא תלויה בהשגת דבר זה או אחר. איכות החיים נגזרת מתחושה אותה אנו חווים בכל רגע נתון, ללא קשר למה שקורה סביבנו.

התחושה היא סובייקטיבית. אנשים שונים מעריכים איכות חיים על פי קריטריונים שונים, או נותנים משקל שונה לאותם קריטריונים. רובנו טועים לחשוב כי אושר הוא רגש, אבל למעשה כדי להשיג אותו צריך לעבוד עם הראש. לשאול את עצמנו שאלות – האם פעולה, קשר, או מטרה מסוימת תגרום לנו להרגיש מאושרים? רובנו לא עושים זאת, אנחנו פשוט עושים את מה שמספק לנו הרגשה טובה באותו הרגע. אבל כדי להיות מאושרים צריך משמעת עצמית. אז קבלו טיפ לחיים: כדי להיות מאושרים צריך להפעיל את הראש.

כן, שוב אנחנו מדברים על מתודה ברורה ומובנית שכל אחד יכול ליישם. זה ממש כמו חדר כושר למוח שלנו. מוכנים לנסות?

"מגיע לכל אחד ולכל אחת איכות חיים ותחושת סיפוק והגשמה"

אימון עסקי – כי העסק של השכן לא מוצלח יותר.

אתם שואלים את עצמכם למה עסק דומה לשלכם מצליח ומשגשג ושלכם מדשדש? אתם הרי מתאמצים ורצים, משתדלים ומשקיעים מבוקר ועד ערב טונות של אנרגיה… ולמרות כל זאת, ולמרות שהשירות או המוצר שלכם לא פחות טוב, "ההוא" מצליח יותר.

אז איך אפשר למצות את הפוטנציאל העסקי הטמון בנו ובעסק? איך אפשר להרוויח יותר? איך אפשר להצמיח ולפתח את העסק? מה עוצר אותנו? איפה הפחדים ומה ההבדל בין מצליחן לשורד?
המסע העסקי הוא מסע התפתחותי, שבו ניתן להגיע לקצה גבול היכולת. תוכנית שכל כולה מסע מופלא.

אנחנו נעזור לכם להיות מודעים לעצמכם, להתגבר על המכשולים הפנימיים והחיצוניים, ובסופו של דבר לשגשג ולהצליח. עשינו עסק?

"המסע העסקי הוא גם מסע התפתחותי אישי"

אימון כלכלי למשפחה – יוצאים מהמינוס.

גם אתם מרגישים היטב את יוקר המחייה, המינוס חונק ואין לכם שליטה על ההוצאות?
קבלו נתון מדהים: כמחצית ממשקי הבית בישראל חיים במינוס. מחצית! המשמעות היא שההכנסות של כל בית אב שני בישראל, קטנות מההוצאות. לפתע אנחנו מרגישים שאיבדנו שליטה על ההוצאות. רגע, האם זה באמת קרה לפתע? האם זה בלתי נמנע?

כדי להשתחרר מהמינוס ולצאת לדרך חדשה, לא די להצטמצם בהוצאות. צריך תוכנית מסודרת ועקבית שתוביל לחירות כלכלית.

אז איך עושים את זה? איך יוצאים מהמינוס ואפילו חוסכים בגדול? האם זה אפשרי?
בוודאי, כל מה שצריך קודם כל, זה שינוי גישה!

כולנו צריכים להתייחס לניהול משק הבית כמו לעסק. יש הכנסות, יש הוצאות, התחייבויות ומינוף.
ועסק, כמו עסק, צריך להתנהל בצורה תקינה. בדיוק כמו שבעסק מתקיימת ישיבת הנהלה, כך גם משפחה צריכה לקיים פגישות מסודרות ולנהל את התקציב.

ניהול תקין דורש שיתוף פעולה מלא בין השותפים לעסק, כלומר בהשתתפפות כל בני המשפחה.
הבסיס להצלחה הוא תקשורת, הבנה ואמון.

בואו לקבל תוכנית עבודה, ארגז כלים ומתודולוגיה מובנית שיוציאו אתכם לדרך חדשה. דרך של רווחה כלכלית, שתשפיע באופן דרמטי על איכות החיים של כל המשפחה.

עצמאות כלכלית – מה זה ואיך מגיעים לשם?

מהי בעצם עצמאות כלכלית? עצמאות כלכלית היא נקודת זמן במהלך חיינו שבה הכנסתנו מנכסים שונים מאפשרת לנו לשמור על רמת החיים לה הורגלנו, גם אם נפסיק לעבוד.

שאלת מיליון הדולר: איך עושים את זה?

הלא אנחנו חיים בעידן שבו עצמאות כלכלית ולו גם חלקית, היא בגדר חובה, ולא רק פריבילגיה של עשירים. יום אחד, גם אם כרגע הוא נראה רחוק, נפרוש מהעבודה וניאלץ להישען על הנכסים אותם צברנו במהלך חיינו, כמו תכניות פנסיה, נכסי נדלן, השקעות וכד'.
אבל רובם המוחלט של בני האדם לא יגיעו בחייהם לעצמאות כלכלית. זו עובדה כואבת, אך עדיין עובדה. בעידן הנוכחי, מעמד הביניים נשחק, תוחלת החיים עולה, היציבות התעסוקתית כבר לא כמו שהייתה פעם ופשוט אסור לנו לקחת את הסיכון שרמת החיים לה הורגנו תהיה תלויה בעבודה בלבד. פשוט אסור.

ככל שנערך לכך מוקדם יותר – כך זה יהיה קל יותר.

למי שאין תכנית ברורה, כלים וידע מתאימים – אין סיכוי אמיתי. אנחנו ב"תות תקשורת" פיתחנו תהליך ברור ומובנה שמתאים לכל אחד. תוכנית עבודה ברורה לעצמאות כלכלית.
תתפלאו, אבל זה אפשרי בתוך מספר חודשים. כצעד ראשון, אתם מוזמנים לבחון את עצמכם בשאלון קצר ולגלות את מידת העצמאות הכלכלית שלכם ומה עליכם לשפר:

המועדון היוקרתי לעצמאות כלכלית – בואו נעשה את זה פשוט:

תוכנית יעדים ברורה ב-5 מפגשים להטמעת התנהלות כלכלית איכותית:

  • כיצד משיגים שליטה כלכלית שתאפשר עצמאות כלכלית.
  • תכנית להתנהלות המאפשרת יצירת הכנסה פנויה להשקעה.
  • תכנית בקרה על הכנסות והוצאות, הגדרת תקציב וניהולו.

המועדון היוקרתי לעצמאות כלכלית – בואו נעשה את זה פשוט:

כחבר מועדון שנתי, אנו נלווה אותך לגיבוש תכנית שתוביל אותך לעצמאות כלכלית. מעבר לכך, תוכל ליהנות מפגישות יעוץ ראשוניות בעלות ערך רב, במגוון תחומים רלוונטיים:

  • יעוץ ראשוני ממומחה נדל"ן בישראל.
  • יעוץ ראשוני ממומחה נדל"ן בעולם.
  • יעוץ ראשוני ממוחה פנסיוני.
  • יעוץ ראשוני ממומחה פיננסי.
  • יעוץ ראשוני ממומחה ביטוחי.
  • יעוץ ראשוני ממומחה מס.
  • תכנה חכמה לניהול כלכלת הבית.