נבחרת של אלון גל

המאמן הלאומי מוציא לדרך נבחרת בעלי עסקים שמבקשים להפוך למותגים בתחומם. תקשיבו לנו, שם תמצאו את המצליחנים הבאים של ישראל

 

צוות תות

אלון גל סייע בחייו לאלפי עסקים להפוך לרווחיים ומצליחים. חלקם עשו זאת במסגרת אימון אישי, חלקם השתתפו בהדרכות קבוצתיות. יש בהם כאלו שנעזרו בעצותיו מעל גבי המסך הקטן או שוחחו עימו ארוכות בתכנית הרדיו הפופולארית שלו.

אחרי פיילוט שקט בן שנתיים בו השתתפו 250 עסקים ואנשים פרטיים, משיק המאמן המצליח את "נבחרת ההצלחה של אלון גל 2017". למה זה חשוב? אלון מסביר בעצמו: ״הנבחרת הוקמה כדי ליצור תהליך מקיף, שכולל פריצת חסמים וליווי עד להגשמת מטרות שמוגדרות מראש. אני מכוון להצלחה בתחום האישי והעסקי״.

‏ביקרנו בחברת האימון של אלון ״תות״ בעת תהליך הפיילוט וגילינו שקהל היעד מגוון וכולל בעלי עסקים, מנהלים בארגונים ואנשים פרטיים שמעוניינים לפרוץ לשלב הבא והמרגש. 

אלון גל: ״משיחות חתך עם המשתתפים עולה כי לרובם נמאס להיות ליד ההצלחה והם לא מסתפקים יותר ב״בערך״.

אנשים מספרים שדי להם לשרוד, להגשים רק מעט מהפוטנציאל. רבים מהם חיים מהלוואה להלוואה. אני לוקח אותם אל מהלך קיצוני בשנה הקרובה. סיימנו פיילוט שבמהלכו המשתתפים הגשימו חלומות וחיים בשפע אמיתי ברמה הרגשית והפיננסית.״

מבדיקה שקיימנו עולה כי:

‏97% (!!) מבוגרי נבחרת 2016 ‏דיווחו על השגת מטרות מעל היעדים שסימנו!

נפגשנו עם מספר משתתפים וזה מה שהם סיפרו. 

אורלי מספרת: ״להיות נוכח בקורס כזה זו זכות! ממליצה בחום! אל תחמיצו.״

יאיר מדווח: ״בתור בוגר הקורס אני אומר בוודאות שהוא שווה כל שקל! אין קורס בעולם שישנה את החייים שלך כמו הקורס הזה! אלון והצוות שלו זה משהו לא מהעולם הזה״.

אביבית מדווחת: ״כמשתתפת בנבחרת 2016, אין מתנה טובה יותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם!!״

שיר מדווחת: ״ממליצה גם לעסקים וגם באישי, באפן אישי הכפלתי את ההכנסות שלי וזו השנה שהכי התחברתי לעצמי . הכל ברור ויש מטרות ברורות ויש דרך. ממליצה בחום״

‏פגשנו בנבחרת בעלי עסקים שהכפילו את מחזור המכירות, מנהלים בארגונים שהצליחו לעשות את הקפיצה המיוחלת ולהגיע לניהול בכיר, ‏בעלי משפחות שהצליחו ליצור איזון בחיים ולצד פיתוח הקריירה להגדיל במספר שעות משמעותי את רמת מעורבות האיכותית בחיי ילדיהם״.

‏אלון מחוייב מאוד לתהליך:

״את התהליך אני מוביל באופן אישי, מנחה בעצמי, אחראי על כל התוצאות של המשתתפים. הקורס מתחיל בבירור מטרות מקיף של כל משתתף, ממשיך בפיצוח ״קוד המחשבות האישי״ שמשמש כתוכנה הקובעת את ניהול איכות חיינו ועובר לסדרת כלים ייחודית שמאפשרת לכל משתתף ליצור תכנית הצלחה מנצחת.

השלב הבא הוא הכשרת מאמנים מלאה; לא בהכרח על מנת לעסוק בכך אלה כדי להטמיע את הכלים הלכה למעשה בחיים ועד שלב ״ההגשמה״-עבודה מדוייקת עד ליצירת ״תבנית הניצחון האישית״ של כל אדם הלכה למעשה.״

רואים בעיניים של אלון גל, כמה הוא גאה במיזם החדש שלו. לצד כתיבת ספרים, שידור תכניתו ברדיו, מהלכים עסקיים רחבים- הנבחרת מהווה גורם משמעותי בחייו.

לפני שנפרדנו הוא סיכם: ״אפשר להמשיך לחיות חיים של פיספוס ובינוניות. לדעתי, אנו חייבים לחסוך שנים של כאב וסכומי כסף עצומים שמתבזבזים על חוסר כיוון ודיוק.

פיננסית זה התהליך המשתלם ביותר שיש!

במחיר של אימון אישי אצל כל מאמן מקבלים:

11 מרתונים לפריצת חסמים עם המאסטר המוביל בתחומו, הכשרת מאמנים מקיפה עד תעודה, אימון אישי ועסקי אחד על אחד ובקבוצה, ליווי לשינוי אורח חיים וכושר עם מאמן מוביל בתחום - גלעד קובו.

חשוב להדגיש שלצד התהליך המרכזי, בעלי העסקים מאוגדים בנבחרת בקבוצות עבודה קטנות שפועלות בשיתוף פעולה מלא להשגת מטרות מלאה של כל אחד מהם״.

אני מזמין אתכם להיכנס ולהשאיר פרטים:

כתבו אלי